Ender Saraç sedef hastalığına bitkisel çözüm

Ender Saraç sedef hastalığına bitkisel çözüm
Ender saraç sedef hastaları için bitkisel yöntemleri öneriyor ve bunun için yapmanız gerekenleri de şu şekild sıralıyor.

sedef hastalığı
Sedef hastalığında yapmanız gereken öneriler:
1) 15 gram ardıç katranı ile 40 gram vazelin karıştırılıp, iyice çalkalanır. Deri üzerindeki pullar, döküldükten sonra, arap sabunlu suyla yıkanıp, hazırlanan merhem sürülür.

2) 5 gram ardıç katranı, 4 gram saf alkol ve 4 gram eter karıştırılıp, merhem haline gelinceye kadar karıştırılır. Deri, arap sabunlu suyla yıkandıktan sonra sürülür.

3) 2 su bardağı suya; 100 gram şahtere konur. Kaynatıldıktan sonra süzülür. Günde 2 kere, birer kahve fincanı içlir.

Ender Saraç sedef hastalığına bitkisel çözüm” için 2 yorum

 • 10 Temmuz 2011 tarihinde, saat 13:43
  Permalink

  SEDEF HASTALIĞI;TIBBİ BİTKİ KÜRLERİ İLE ARTIK TEDAVİSİ MÜMKÜN OLAN BİR HASTALIKTIR.BU KONUDA GENİŞ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.FİTOTERAPİST ECZACI AHMET İDRİS ULUTAŞ İLKE ECZANESİ SARIÇAM/ADANA 0322 341 41 17 — 0537 935 34 75

  Yanıtla
 • 18 Mayıs 2013 tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  İYİ GÜNLER, DERİ HASTALIKLARI TEK BİR KREM VEYA TEK BİR İLAÇ İLE GEÇMEZ. SEDEF VE VİTİLLİGO GİBİ DERİ HASTALIKLARI DIŞ DESTEĞİN YANINDA İÇ DESTEK LAZIM. BU HASTALIKLAR ,BİRÇOK NEDENLERDEN ÇIKIYOR, KARACİĞERİN BOZULMASI,STRES, KÖTÜ BESLENME, HORMONLU GIDALAR, CİĞERLERE ZARAR VEREN HAVA KİRLİLİĞİ GİBİ BİR ÇOK NEDENLERİ VAR. HASTALIĞI GENİŞ BOYUTLU ELE ALMAK LAZIM. GEÇER, ZAMANLA TEKRAR ÇIKAR, BELKİ TAHRİBATI İLKİNKİN DEN DAHA FAZLA OLUR,ONUN İÇİN BİLİMSEL VE GERÇEKÇİ TEDAVİ ÖNERİRİM.BEN UZUN YILLARDIR BU VE BUNUN GİBİ HASTALIKLAR İLE ÇABA ĞÖSTERİYORUM, HİÇ BİR HASTAMA ŞU İLAÇ İLE BU HASTALIK GEÇER DEMİYORUM, EĞER SÖYLER İSEM ŞARLATANLIK YAPARIM.HER ŞEY BİLİM DAHİLİNDE OLMALI ÖNCE HASTALIĞI ORTAYA ÇIKARAN NEDENLERİ BULUP, BUNLARI ORTADAN KALDIRMAK LAZIM. UNUTMAYIN, YANLIŞLIKLAR YAPILMAZ İSE DOĞRULAR KENDİLİĞİNDEN ORTAYA ÇIKAR.SİZE BUNUN GİBİ KONULARDA YARDIMCI BİLGİ VERİRİM. FİTOTERAPİST ECZACI AHMET İDRİS ULUTAŞ- MAİL:ahmetidrisulutas@gmail.com veya 05379353475- HERŞEY GÖNLÜNÜZCE İYİ VE BİLİMSEL OLSUN.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.