Ceviz suyu ile zayıflama

Ceviz suyu ile zayıflama
Ceviz kolestrol düşürücü olarak bilinir halk arasında bunun yanında bir çok faydası daha vardır ama pek bilinmez daha doğrusu bilinçlendirme yapılmamıştır.Ceviz ilk olarak bayanlarda adet kanamasını düzenler ve adet öncesi strese bağlı baş ağrılarını iyileştirir.Ceviz suyu cildi lekeli kişilerde cilt lekelerini açıcı bir görev üstlenir.Kolestrolü düzenler ve topuk dikeni dikeninde şifalı bitkidir.Ve son olarak da troid sorununda doktorlar cevizi kullanırlar. Yani zayıflama!

ceviz suyu ile zayıflama

Aşağıdaki ceviz suyu kürünü uygulayabildiğiniz kadar uygulayın.En fazla 2 hafta içinde midenizdeki bütün şişkinliklerin indiğini göreceksiniz.

Ceviz suyunu nasıl hazırlamalısınız:
Ceviz suyunu elde etmek için 1 litre suya bütün 6-7 cevizi kırılmadan ve kabuğu soyulmadan üst ve alt tarafından karşılıklı iki delik açılmak suretiyle çaydanlığa atacaksınız. içerisine az miktarda elma sirkesi veya üzüm sirkesi atarak ( 2 yemek kaşığı ) 15 dakika kadar kaynatıyorsunuz. Elma sirkesini kaynadıktan sonra atarsanız daha etkili olur. Bu bitkisel karışımı sabah ve akşam günde 2 kez olmak üzere aç karnına bir su bardağı içeceksiniz. Çaydanlıktaki ceviz tanelerini de ceviz suyu ile birlikte yiyiniz. Bu sayede hem iştah kesilecek hem de zayıflama sağlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Göz testi yap başlıklı sağlık makalemizide okumanızı öneririz.

Alakalı Konular

“Ceviz suyu ile zayıflama” üzerine 2 yorum

  1. Slmlar
    Diyabetliler kullanabilirmi,zayıflama için en etkili olan hangisidir,nohut suyumu,ceviz suyumu vs başka varmıdır,saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.