Ahmet maranki kozmik beden temizliği nasıl yapılır

Ahmet maranki kozmik beden temizliği nasıl yapılır

Bedenimizin temizliğine her zamna dikkat etmeliyiz temizlik olmazsa her türlühastalık baş gösterir.Kozmik beden temizliğ dediğimiz şey ise ayın göketeki durumundan faydalanarak yapılan bir tür arınma programıdır.ilkbaharda mart, nisan, mayıs aylarında, sonbaharda ise eylül, ekim, kasım aylarında ayın gökteki hareketine göre ayın 9. günü beklenir

kozmik beden temizliği nasıl yapılır

Kozmik beden temizliğ denen arınma programı yılda iki kez uygulanabilir.

Kozmik beden temizliği iiçn yapılması gerekenler:

15. gün dolunayda kozmik beden temizliği, lavman, detoks, arınma yapılarak, karaciğer, safra ve kalın bağırsak temizliği yapılmış olur. Tecrübeler göstermiştir ki kozmik beden temizliği sonrasında kan değerlerinden başlayarak, bağışıklık sistemine kadar olağanüstü değişiklikler yaşanmıştır. Bedenin 60 yılda 10 yaş gençleşmesi sağlanabilmektedir.
Herkesin yalnız başına evinde yapabileceği 1 haftalık kozmik beden temizliği için yapılması gerekenlerin başında birinci olarak beslenme alışkanlığımızı değiştirmek gelir. İkinci olarak bedene alacağımız bitki sularıyla beslenmeyi uygulamamız, üçüncü olarak da bir hafta metodlu olarak sulu lavman, detoks uygulaması gelir. 7 gün 1 bardak zeytin yağı ve 1 bardak limon suyunu akşamları yudum yudum planlı olarak anlatıldığı gibi kullanıp içerek gece yatılır. Beden ve karaciğer sıcak tutulur. 8. gün yani ayın 15’inden 16’sına geçilen sabah lavman, detoks yaparak temizlenip, arınma gerçekleştirilir.

Ahmet maranki kozmik beden temizliği nasıl yapılır” için bir yorum

  • 15 Aralık 2011 tarihinde, saat 07:33
    Permalink

    Suriye muhalifleri casusluk olduğunu düşünüyor musunuz ?

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.